Akron Bilişim; sektöründe doğru teknoloji ile değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir firma olma amacıyla 2020 yılının ocak ayında faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan 7 yıl önce çok büyük sermayeler ile tasarlanan yapay zekayı kullanarak çok kısa bir sürede, hızla gelişmekte olan bilişim pazarında müşterilerinin gereksinimlerini etkin ve profesyonel bir şekilde karşılamayı başarmış ve bilişim dışında da birçok alanda etkinlik göstermiştir.
Kozmetikten E-Ticarete, birçok alanda piyasaya sürdüğü markalar ile uluslararası düzeyde başarıyı yakalamıştır. Bu başarısını Slavların doğal güzellik sırlarının peşinden giderek elde eden Akron Bilişim, SCAPH markası ile de güzellik alanında kendini kanıtlamış durumdadır ve yenilikçi uzmanlar doğrultusunda tecrübelerini pekiştirmektedir.
Faaliyete geçtiği günden bu yana pazara sunduğu ürün ve hizmetleri büyük bir istikrarla geliştiren Akron Bilişim; gelişen organizasyonu ve birçok alanda yaptığı iş ortaklıkları ile bugün, müşterileri tarafından güvenilen ve tercih edilen bir iş ortağı kimliği kazanmıştır.
Uzman sağlıkçı, öğretim ve gazeteci kadrosu ile sağlık alanında okurlarını doğru bir şekilde bilgilendiren, www.saglikciyiz.com.tr sitesi ile Sağlık haberciliği alanında da başarısını göstermektedir. Açık, anlaşılır ve güncel haberler ile halkı sağlık konusunda bilinçlendirmeyi hedeflemektedir.
Hedeflediği sektörde, misyonunun gerektirdiği uzmanlaşma zorunluluğunun bilinciyle, tüm kaynaklarını daha çok bilgi ve deneyim kazanmaya yönelten ve bunları müşterilerine aktarmayı ilke edinen Akron Bilişim; oluşturduğu uzman ekip ile emin adımlarla ilerlemektedir.

 Emre ÜNAL

Akron Bilişim A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı