SenseCAP M1

Yenilenen Dünya Teknolojisi

Donanım Çözümleri

Güçlü ve istikrarlı performansa sahip bir LoRaWAN ağ geçidi olarak SenseCAP M1, Raspberry Pi 4 (2G/4G/8G RAM) tabanlıdır ve kilometrelerce geniş kapsama alanına sahip bir WM1302/WM1303 (Semtech SX1302/SX1303) LoRa yoğunlaştırıcı ile gömülüdür ve sıradan bir ampulün elektrik tüketimi gibi düşük güç tüketimi. 

Frekans Bandı Desteği

SenseCAP M1, sırasıyla FCC/CE sertifikalarına sahip US915/EU868 sürümlerine sahiptir. Ayrıca EU868 / US915/AU915 / KR920/ AS923 dahil olmak üzere frekans planlarını daha fazla yapılandırma olmadan destekler. Her versiyonun ilgili anteni ve güç adaptörü vardır. Yerleşim bölgenize göre frekans bandı sürümünü seçebilirsiniz. 

Otomatik Çevrimiçi Güncellemeler

SenseCAP M1, herhangi bir etkinleştirme veya izleme işlemi olmadan otomatik çevrimiçi yükseltmeleri etkinleştirmek için işletim sistemi OTA ve Docker tabanlı yazılım OTA’sını sağlar. 64G MicroSD kartla birlikte gelen bu kart, olası yükseltmenin bellek gereksinimini de karşılar. 

Uzaktan Teşhis

SenseCAP M1’in içinde, isteğiniz üzerine SenseCAP M1’in olası sorunları için zamanında çevrimiçi kullanıcı desteği sağlayan gelişmiş bir uzaktan tanı mekanizması oluşturulmuştur. 

İletişim Güvenliği

Kritik güvenlik sorunu için, cihazınızı etkili bir şekilde korumak için yüksek güvenlikli kimlik doğrulaması için yerleşik bir ECC608 kripto çipi yerleştirilmiştir.

Verimli Soğutma Çözümü

SenseCAP M1, daha iyi bir soğutma çözümü ile birlikte gelir. Alüminyum muhafazasında, zorlu ortamlarda bile sıcaklığı otomatik olarak yönetmesini sağlayan, uzun süreli ve istikrarlı çalışma sağlayan bir soğutucu ve soğutma fanı bulunur.

SENSECAP MP1

Sabit Dolar Kuru Fiyatından

SenseCAP M1, Helyum  LongFi Ağı ile uyumlu, yüksek performanslı, kullanıma hazır bir LoRaWAN iç mekan ağ geçididir  . SenseCAP M1,   The People’s Network’e  birkaç basit adımda dakikalar içinde bağlanabilir ve düşük maliyetlerle LoRa uygulamaları oluşturmanıza yardımcı olur. SenseCAP M1, LoRa/LoRaWAN cihazları için kilometrelerce kablosuz ağ kapsama alanı ve veri iletim kapasitesi sağlar.

Özellikleri:

Helyum Ağı için Kullanışlı Kurulum. 6 adım, 5 dakika, gitmeye hazır.

Olgun Donanım Çözümleri tarafından desteklenmektedir. Raspberry Pi 4(2G/4G/8G RAM) ve WM1302/WM1303 (Semtech SX1302/SX1303) ana bant LoRa çipi.

Güvenli ve Güvenilir. Yerleşik ECC608 kripto çipi, yüksek güvenlikli kimlik doğrulama ve güvenilir bağlantı.

Otomatik Çevrimiçi Yükseltmeler. Manuel işlem olmadan otomatik OTA yükseltmeleri.
Uzaktan Teşhis. Yerleşik uzaktan teşhis mekanizması, verimli çevrimiçi destek.

64 GB Büyük Depolama. 64GB MicroSD kart büyük depolama, ağ geçidinin ömrünü uzatır, potansiyel yükseltmenin bellek gereksinimini karşılar.

Verimli Soğutma Çözümü. Uzun süreli ve istikrarlı çalışma sağlayan, içinde soğutucu ve soğutma fanı bulunan alüminyum muhafaza.

Çoklu Aksesuarlar. Fiberglas anten, kayar çubuk montajı için kaydırma pedi ve yakında çıkacak olan dış mekan muhafazası vb.
FCC ve CE Belgeli. Kişisel ve ticari kullanım için mevcuttur.

Helyum Ağı için Kullanışlı Kurulum
SenseCAP M1’in kullanımı çok uygundur. SenseCAP M1’inizi kolayca pencerelerinizin yanına yerleştirebilir veya duvara sabitleyebilirsiniz. Ağ kapsama alanını genişletmek ve daha fazla kazanç elde etmek için ağ geçitlerinin birbirinden 350-400 metre uzağa yerleştirilmesi de önerilir.

Dahili Bluetooth’lu Helyum uyumlu bir ağ geçidi olarak, 6 basit adımı izleyerek SenseCAP M1’i Helyum Uygulaması ile akıllı telefonunuzda dakikalar içinde kolayca kurabilirsiniz (SenseCAP M1 Wiki Sayfasındaki ayrıntılı talimatlara bakın). SenseCAP M1, internete hem WiFi hem de Ethernet bağlantısını destekler.

200

KALAN ÖN TALEP LİMİTİ